تبلیغات
رمان | دانلود رمان | رمان عاشقانه - دانلود رمان الهه شرقی با فرمت Pdf و Apk برای کامپیوتر و اندروید

دانلود رمان الهه شرقی با فرمت Pdf و Apk برای کامپیوتر و اندروید

.

رمان الهه شرقی

رمان الهه شرقی

.

قسمتی از این رمان :

تمام اندامش به شدت می لرزید، حتی با فشار دندانهایش نمی توانست لرزش محسوس لبهایش را مهار کند. انعکاس کلمه ی ((برگشته)) همچنان در مغزش می پیچید و سرش را به دوران می انداخت. به زحمت بر خود مسلط شد و آرام و لرزان به سوی اتاقش رفت، در را گشود و خود را بر روی تخت انداخت. چشمهایش را چندین بار باز و بسته کرد. او واقعاً در اتاقش بود. نه خواب بود و نه خیال و جمله ای که شاید بارها در عالم واقع می شنید (( یعنی واقعاً او برگشته بود؟)) هر جند نمی توانست باور کند ولی حقیقت داست. او بالاخره بازگشته بود،اما چرا حالا؟ و آیا این بازگشت آن گونه که پیش از اینها تصورش را می کرد او را خوشحال می نمود؟ مدتها بود که دیگر انتظارش را نمی کشید. شاید درست از همان اولین روزی که رفته بود؟ اما اکنون این بازگشت ناگهانی و غیر مترقبه، چون زلزله ای آرامش شیرین زندگیش را بار دیگر به ویرانی می کشید و این آغاز فصل جدیدی بود که پایانش ناپیدا بود و مه آلود.
خودش را روی تحت مچاله کرد. اعصابش چنان درهم ریخته بود که احساس می کرد فکرش از کار افتاده و مغزش را خوابی عمیق و سنگین ربوده است. به زخمت از جا برخاست و خود را مقابل پنجره اتاقش کشاند. پنجره ای که روزهای بسیار در انتظار یک خبر خوش مقابلش می نشست و با ابرهای دلگیر آسمان پنجره اشک می ریخت. امروز هم باران می بارید و آسمان پنجره پر از ابرهای دلگیر و سیاه بود و ذهن آشفته ی او به جای پیشروی در زمان حال به مرور گذشته ها می پرداخت و پلکهای خسته اش را روی هم می کشاند.
***
چشمانش را که گشود باز همان تصویر کهنه و تکراری در آینه جا گرفت. چقدر دلش می خواست به جای این تصویر کهنه که سالها از تکرار آن در آینه می گذشت،تصویر چهره دیگری در قلب آرام و صاف آینه حا می گرفت. چهره ای که لبخندی بر لب، نشاطی در چهره و شوری در نگاه داشت. شاید چهره خود او سالها پیش از این و یا یک چهره تازه….

.

دانلود رمان الهه شرقی با فرمت apk برای موبایل و تبلت

Picture4

دانلود رمان الهه شرقی با فرمت pdf برای کامپیوتر

Picture4


برچسب ها:دانلود رمان الهه شرقی، دانلود رمان الهه شرقی برای موبایل، دانلود رمان الهه شرقی، دانلود رمان الهه شرقی pdf، دانلود رمان الهه شرقی از رویا خسرونجدی، دانلود رمان الهه شرقی با فرمت pdf، دانلود رمان الهه شرقی برای کامپیوتر،
تاریخ : یکشنبه 9 خرداد 1395 | 03:50 ق.ظ | نویسنده : top roman | نظرات()
.: Weblog Themes By Bia2skin :.
ابزار وبلاگ نویسی