تبلیغات
رمان | دانلود رمان | رمان عاشقانه - دانلود رمان بامداد خمار با فرمت apk, epub, jar, pdf

دانلود رمان بامداد خمار با فرمت apk, epub, jar, pdf

.

بامداد خمار رمانی است نوشتهٔ فتانه حاج سیدجوادی در سال ۱۳۷۴. این کتاب در ۱۰ سال ۳۰۰ هزار نسخه فروش داشته و برخی از نوبت‌های چاپ آن با شمارگان ۱۰ تا ۱۸ هزار نسخه در خور توجه است. این کتاب، داستان سوزناک عشق نافرجام دختری از اعیان دوره قدیم تهران به جوانی نجار از طبقه پایین جامعه است که در آخر به جدایی می رسد. بامداد خمار یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های معاصر ایران است و به همین دلیل از ادبیات عامه‌پسند می‌باشد. این رمان با بحث‌های داغ و نقدهای بسیار روبه‌رو شد. موافقان، آن را برای مقولهٔ روابط میان زنان و مردان جوان مفید دانسته و یا درس عبرتی دانستند برای جوانان بی‌تجربه. مخالفان، آن را دفاع از اصالت و شرافت طبقات بالادست جامعه و تحقیر فرودستان دانستند.

.

رمان بامداد خمار

رمان بامداد خمار

ترجمه آلمانی بامداد خمار توسط سوزان باغستانی نیز در آلمان با میانگین ۱۰ هزار نسخه بارها به چاپ رسیده‌است.

سودابه دختر جوان تحصیل‌کرده و ثروتمندی است که می‌خواهد با مردی که با قشر خانوادگی او مناسبتی ندارد، ازدواج کند. برای جلوگیری از این پیوند، مادر سودابه وی را به پندگرفتن از محبوبه، عمهٔ سودابه، سفارش می کند….

.

.

لینک های دانلود بامداد خمار

.

– فرمت کامپیوتر (PDF)

فرمت مخصوص گوشی های اندرویدی (APK)

– فرمت مخصوص گوشی های جاوا (JAR)

– و فرمت مخصوص کتابخوانهای الکترونیکی EPUB

.


برچسب ها:دانلود رمان بامداد خمار، دانلود رمان بامداد خمار pdf، دانلود رمان بامداد خمار با فرمت جاوا، دانلود رمان بامداد خمار برای کامپیوتر، دانلود رمان بامداد خمار برای موبایل، دانلود رمان بامداد خمار برای موبایل جاوا، دانلود رمان بامداد خمار جاوا،
تاریخ : یکشنبه 9 خرداد 1395 | 02:52 ق.ظ | نویسنده : top roman | نظرات()
.: Weblog Themes By Bia2skin :.
ابزار وبلاگ نویسی