تبلیغات
رمان | دانلود رمان | رمان عاشقانه - دانلود رمان سیگار شکلاتی از هما پوراصفهانی APK و PDF

دانلود رمان زیبای سیگار شکلاتی نوشته هما پور اصفهانی با فرمت APK برای اندروید  و  فرمت PDF برای کامپیوتر با لینک مستقیم.

رمان سیگار شکلاتی

رمان سیگار شکلاتی

برای دانلود رمان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود رمان زیبای سیگار شکلاتی نوشته هما پور اصفهانی با فرمت APK برای اندروید  و  فرمت PDF برای کامپیوتر با لینک مستقیم.

رمان سیگار شکلاتی

رمان سیگار شکلاتی

برای دانلود رمان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود رمان سیگار شکلاتی

.

رمان سیگار شکلاتی به قلم هما پور اصفهانی می باشد با اینکه هنوز این رمان به طور کامل به پایان نرسیده اما مورد توجه خیلی از کاربران قرار گرفته است.

این رمان به مرور زمان کامل می شود که محض انتشار نسخه ی جدید تر این رمان ، نسخه جدیدتر آن روی سایت قرار خواهد گرفت.

.

خلاصه ی دانلود رمان سیگار شکلاتی  :

.

پاکت سیگار … ضربه ای به زیر پاکت … بالا پریدن یک نخ سیگار از جلد زرورقی … آن را با دو انگشت بیرون می کشد،

.
می گذارد کنج لبش و با آتشی که سرد تر از آتش جهنم زندگیش است روشنش می کند، همزمان پک می زند … عمیق … با همه رگ و پی تنش … سر سیگار سرخ و داغ می شد و قلب او آبی و خنک … طعم گسش اول حنجره اش را خراش می دهد و بعد از آن قلبش را در هم می فشارد، فیلتر شکلاتی سیگار دهنش رو خوش طعم میکند اما همزمان طعم تلخ دود اخمهایش را در هم می کشد … اما چیست این لذتی که باعث می شود پک دوم را محکم تر بزند و خط اخمی بین پلک هایش بنشاند؟

بوی شکلات داغ اطرافش را پر می کند، همان بویی که سالهاست اتاقش را عطر آگین کرده … همان بویی که سالهاست همراه عطرهایش شده … باز هم پکی دیگر و باز اسیر لذت می شود … در این لذت کسی را سهمیم نمی کند مگر کسی که لذت کشیدنش را چشیده باشد و درکش کند!

پک بعدی را لطیف تر می زند و باز هم توی ذهنش … نه توی واقعیت … فریاد می زند: «آهای شما! شما که نمی دانید من کیستم، چیستم، در ذهنم در دلم چه می گذرد چرا ادعایتان می شود؟!! فکر می کنید هر چه زندگی را تلخ تر کنید بر من سخت تر می گذرد؟

سخت در اشتباهید … زندگی من تلخ است اما به تلخی یک پک سیگار … تلخ و پر از لذت که حاضر نیستم در آن سهیمتان کنم … این تلخی و آن لذت همه متعلق به من است … تا آخرین لحظه زندگیم» اوست شاه جوانمردی که هرگز و هرگز با ناجوان مردی کسی را روی کرسی قضاوت نمی نشاند … اما سالهاست خودش را روی کرسی نشانده اند و دم به دم حکم اعدامش را می دهند … طناب به دور گلویش حلقه می کنند … جانش را از حنجره اش بیرون می کشند و لحظه آخر دستور ایست می دهند … عفوش می کنند … اما باز فردا روز از نو روزی از نو …

.

شما هم اکنون می توانید نسخه اندروید ، جاوا و کامپیوتر آن را از لینک های زیر دریافت کنید.

.

لینک دانلود با فرمت PDF مخصوص کامپیوتر (آپدیت شده تا تاریخ93/11/11)

.

برای دانلود رمان سیگار شکلاتی با فرمت APK مخصوص اندروید کلیک کنید.

.

لینک دانلود با فرمت JAR مخصوص گوشی های جاوا (به زودی)
برچسب ها:دانلود رمان سیگار شکلاتی، دانلود رمان سیگار شکلاتی از هما پور اصفهانی، دانلود رمان سیگار شکلاتی با فرمت APK، دانلود رمان سیگار شکلاتی با فرمت pdf، دانلود رمان سیگار شکلاتی برای اندروید، دانلود رمان سیگار شکلاتی برای کامپیوتر، دانلود رمان سیگار شکلاتی برای موبایل جاوا،
تاریخ : یکشنبه 9 خرداد 1395 | 06:20 ق.ظ | نویسنده : top roman | نظرات()
.: Weblog Themes By Bia2skin :.
ابزار وبلاگ نویسی