تبلیغات
رمان | دانلود رمان | رمان عاشقانه - دانلود رمان ز مثل زندگی با فرمت apk, epub, jar, pdf

دانلود رمان ز مثل زندگی با فرمت apk, epub, jar, pdf

.

خلاصه رمان:داستان درباره زندگی دو دخترخاله  به نام های آهو و گلابتون هستش که آهو برعکس گلابتون که همیشه مرکز توجه هاست، به خاطر چند ویژگی مثل رنگ موهاش زیاد مرکز توجه ها نیست و ….

.

رمان ز مثل زندگی

رمان ز مثل زندگی


صفحه ی اول رمان:

یه حیاط صد متری دو تا خ و نه ی رو به روی هم داشت که متعلق به خانواده رادمان و فرهودی بود . خ و نه ای که ارث پدری رادمان بوده و بهش تعلق گرفته بود و وقتی می خواست شروع به ساخت و ساز کنه از اونجایی که سالیان سال با باجناقش فرهودی همسایه بودند تصمیم گرفتن شراکتی بسازند و با یه طرح خاص .یعنی به جای آپارتمان و برج دو خ و نه ی ویلایی تو یه حیاط بسازند و کنار هم زندگی کنند .
حالا بعد سالها کنار هم زندگی می کردند و بچه هاشون بزرگ شده بود . باقی فامیل همیشه نزدیکی این دو خانواده رو عجیب می دونستند . همه اعتقاد داشتن روزی روابط این دو خانواده بر هم میریزه . ولی اون ها سعی می کردند به چنین مسائلی فکر نکنند .
گلابتون تنها دختر فرهودی که یک دختر زیبا و با چهره و حرکات دلفریب بود از خانه بیرون رفت . مسیر حیاط را از چمن های کنار سنگفرش های حیاط رفت تا زودتر برسه . در خانه ی رادمان همیشه برای ورود آنها باز بود و همچنین برعکس .
گلابتون وارد شد و گفت : سلام خاله .
لبخند رو لبان مهرناز خانم شکفت . با خوشرویی گفت :
ـ سلام گلاب جان ، خوبی ؟
گلابتون حرصش گرفته بود . بارها تذکر داده بود که اسمش رو کامل صدا کنند ولی انگار حافظه دراز مدتشون ضعیف بود . از بچگی اکثراً او را گلاب صدا می زدند و او واقعاً بدش می اومد .
ـ خاله آن شرلی کجاست ؟

.

.

لینک های دانلود رمان

.


دانلود رمان مخصوص گوشی های اندرویدی (APK)

.


دانلود رمان مخصوص گوشی های جاوا (JAR)

.


دانلود رمان مخصوص کامپیوتر (PDF)

.


دانلود رمان مخصوص گوشی آیفون و کتابخوان ها (EPUB)


برچسب ها:دانلود رمان ز مثل زندگی برای موبایل جاوا، دانلود رمان ز مثل زندگی apk، دانلود رمان ز مثل زندگی با فرمت pdf، دانلود رمان ز مثل زندگی برای اندروید، دانلود رمان ز مثل زندگی برای جاوا، دانلود رمان ز مثل زندگی برای کامپیوتر، دانلود رمان ز مثل زندگی برای موبایل،
تاریخ : یکشنبه 18 مهر 1395 | 03:00 ب.ظ | نویسنده : top roman | نظرات()
.: Weblog Themes By Bia2skin :.
ابزار وبلاگ نویسی