تبلیغات
رمان | دانلود رمان | رمان عاشقانه - دانلود رمان کسی پشت سرم آب نریخت با فرمت apk, epub, jar, pdf

دانلود رمان کسی پشت سرم آب نریخت با فرمت apk, epub, jar, pdf

.

رمان کسی پشت سرم آب نریخت به قلم توانای سرکار خانم سمیه (نیلوفر) لاری می باشد. رمان پرطرفداری که هماکنون جلد دوم آن نیز نگاشته و چاپ شده است.رمانی در ژانر عاشقانه اما کمی با چاشنی جدایی و نیرنگ و خیانت که ممکن است در لابلای داستان اشک شما را هم در بیاورد.

.

رمان کسی پشت سرم آب نریخت

رمان کسی پشت سرم آب نریخت

بخشی از رمان:

کلاس در سکوت سنگینی فرو رفته بود . تنها صدای قدم های آقای بهرامی ،دبیر تاریخ، سکوت را می شکست . گه گاهی بالای سر یکی از بچه ها می ایستاد و به پاسخ هایشان خیره می شد . خودکار در دهانم بود و در آن را می جویدم و پشت سر هم آهسته تکرار می کردم : منگوقاآن پس از مسلمان شدن چه نامی اختیار کرد ؟ منگوقاآن
اه ! چرا یادم نمی آمد . اگر این بیست و پنج صدم را از دست بدهم بیست نمی شوم . کاش یادم می آمد اما نیامد ! هر چه به مغزم فشار آوردم بیفایده بود . انگار سخت ترین پرسش امتحان را بی پاسخ می گذاشتم . اگر فقط همین پرسش را بی پاسخ می گذاشتم حتما با ارفاق بیست می شدم ، اما در پاسخ به پرسش دیگری هم مانده بودم : پیمان چنگیز خان با خاندانش به چه نامی مشهور شد ؟

_ وقت تموم شد بچه ها،لطفا ورقه ها بالا.

از ناراحتی نفس بلندی کشیدم وبه ناچار ورقه را بالا بردم . نگاهم به سمیرا افتاد که لبخندی حاکی از رضایت روی لبانش نقش بسته بود .

_ باشه!این دفعه بیست مال تو .

وقتی آقای بهرامی برگه ی امتحان را از دستم گرفت با دیدن چهره ی درهمم فهمید که نمره ای از دست داده ام .

_ غصه نخورین خانم ستایش،همیشه که نباید بیست بگیرین .

با دلخوری رویم را برگرداندم . انگار مقصر آقای بهرامی بود که من حافظه ام برای یادآوری نام ها ضعیف بود . پیش خودم گفتم:کاش جواب تمام سوال ها تشریحی بود .

.

لینک های دانلود رمان:


دانلود رمان مخصوص کامپیوتر (PDF)


برچسب ها:دانلود رمان کسی پشت سرم آب نریخت، دانلود رمان کسی پشت سرم آب نریخت 2، دانلود رمان کسی پشت سرم آب نریخت 2 برای اندروید، دانلود رمان کسی پشت سرم آب نریخت 2 برای کامپیوتر، دانلود رمان کسی پشت سرم آب نریخت اندروید، دانلود رمان کسی پشت سرم آب نریخت برای اندروید، دانلود رمان کسی پشت سرم آب نریخت برای جاوا،
تاریخ : پنجشنبه 6 آبان 1395 | 07:15 ب.ظ | نویسنده : top roman | نظرات()
.: Weblog Themes By Bia2skin :.
ابزار وبلاگ نویسی